Dostawa

1. Wszystkie przesyłki krajowe wysyłane są paczkami firmą kurierską, Pocztą Polską lub za pośrednictwem innego Kuriera w zależności od wybranej przez kupującego opcji.

2. Istnieje możliwość odbioru własnego zamówienia pod adresem magazynu firmy Moto-Helmets.eu s.c.: 

Moto-Helmets.eu s.c.

ul. Cmentarna 19B

42-202 Częstochowa

od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00

3. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w jego dostawie spowodowane podaniem błędnych danych teleadresowych przez Klienta lub jego nieobecności podczas próby doręczenia towaru.

4. Prezentowane ceny towaru w sklepie internetowym działającym pod adresem motohelmets.eu nie zawierają kosztów dostawy. Koszty te są uzależnione od wybory sposobu dostawy i prezentowane przy finalizacji zamówienia i wyborze sposobu dostawy.

5. Wszystkie ceny podane są w złotych polskich i są cenami brutto.

6. W przypadku wystąpienia wady towaru kupujący może zareklamować i odesłać na własny koszt zakupiony towar na adres zwrotów:

Moto-Helmets.eu s.c.

ul. Cmentarna 19B

42-202 Częstochowa

lub dostarczyć osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00

Płatność za towar

1. Za wszystkie zakupione produkty w sklepie internetowym działającym pod adresem motohelmets.eu można zapłacić za pośrednictwem firmy Dotpay - bezpieczne transakcje on-line, u kuriera w przypadku wyboru przesyłki za pobraniem, przedpłatą na konto firmy Moto-Helmets.eu s.c. lub podczas odbioru towaru - gotówką lub kartą płatniczą.

2. Rozliczenia transakcji kartą płatnicza i e-przelewem bezpośrednio w sklepie internetowym są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl