Previous
Next

KOMINIARKA-MASKA VENDETTA CZARNA BEZUCISKOWA - płaskie szwy z otworami na oczy

KOD KOM_7 Kategoria Kominiarki
Sprzedaż dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych klientów hurtowych. Zaloguj się lub dołącz do naszych hurtowników

Kominiarka wykonana jest z wysokiej jakości dzianiny bawełnianej (BAWEŁNA 96%) z dodatkiem elastanu (ELASTAN 4%). Dzięki temu kominiarka zachowuje swój kształt, wysoką elastyczność i wygląd nawet po wielokrotnym użytkowaniu.

Kominiarka od strony twarzy ma nadruk wykonany metodą sitodruku farbami plastizolowymi, natomiast od strony czoła i karku zszyta jest bezuciskowym płaskim szwem, otwór na oczy obszyty jest lamówką o szerokości 10 mm. Dół kominiarki obszyty jest lamówką. Do szycia kominiarki stosowane są specjalistyczne nici firmy COOTS GRAMAX 160, co gwarantuje długie użytkowanie kominiarki bez obawy o trwałość szwów. Kominiarka uszyta jest na nowoczesnych maszynach szwalniczych MAUSER LOCK bezuciskowym płaskim szwem.

Wszystko to sprawia, że kominiarka idealnie dopasowuje się do kształtu głowy i nie uwiera (nie ugniata) podczas zakładania i noszenia kasku, zapewniając duży komfort i wygodę. Kominiarka przeznaczona jest do szerokiego zastosowania przez cały rok, idealna na narty i  motor.

Rozmiar - UNIWERSALNY

Kolor - CZARNY

Materiał - BAWEŁNA 96%, ELASTAN 4%

Może Cię również zainteresować